Arhīvs | April, 2013

Atzīme: , , , , , , , ,

Sprīdītis, Jumpravas teātrim – 100!

Publicēts 08 April 2013 Autors admin

Sprīdītis, Jumpravas teātrim – 100!

Sprīdītis , PIRMIZRĀDE ”


3. martā uz Jumpravas kultūras nama skatuves tika izrādīta Jumpravas amatierteātra izrāde “Sprīdītis”. (Ģenerālmēģinājums ar skatītājiem). Režisore: Kristīne Klētniece-Sika. Uzstājās Folkloras kopa „Liepu laipa”. Vadītāja Vita Talla.

7. aprīlī gāja vaļā pa īstam. Vispirms tika pieminēta teātra vēsture un godināti bijušie teātra aktieri un darbinieki, sākās izrāde.

Johoho, neskatoties uz to, ka nelietoju papildus zibeņus un esmu iemācījies pilnīgi atslēgties no vispārējiem apstākļie, bildēt nebija viegli. Tāpēc, ka izrāde bija, uztaisīta ellīgi efektīgi, tā vien gribējās vienkārši pasēdēt pablenzt uz notiekošo.

Īpašu fīlingu piešķir tas, ka visā ir organiski ieslēgta folkloras kopa ”Lazdu Laipa”, kura ar īsta mūzika bez ”finiera” piešķir vienreizēju noskaņu ar neatkārtojamu muzikalitāti. Biju patiesi pārsteigts.

Viena lieta gan nedaudz mulsināja. Pirms izrādes biju nedaudz bēdīgs, nebiju ticis uz ģenerālmēģinājumu tad grūti sabildēt maksimāli efektīgi, ja nav vismaz galvā uztaisīta izkadrēšana, lai izvēlētos skatpunktus. To biju cerējis nokompensēs citu ziņu aģentūru reportieri, lai notikums tiktu maksimāli labi atspoguļots. BET NEBIJA VAIRĀK NEVIENA. Tas mani satrieca, jo ja nebūtu man bijusi brīvdiena, vispār nebūtu reportāžas par šo notikumu. Dažreiz vispār nolaižas rokas un nezinu, kam jānotiek, lai arī mazo pagastu lielie notikumi kādam sāktu likties svarīgi.
Foto: Rolands Kozulis “Atceries Latviju”

ATCERIESvisas šis bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt, skatīt šeit

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Lunis Flickr galerijā

Skatīt visas bildes

Advertise Here