Arhīvs | June, 2013

Atzīme: , , , , , , ,

XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētki , sākums.

Publicēts 30 June 2013 Autors admin

XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētki”


Jelgavas Novada Senioru Koris “Gaisma” Rīgas Latviešu biedrības namā.
Kā jau minēju 2013. gada vērienīgākais pasākums uzņemtā materiāla apjoma ziņā Biedrībai “Atceries Latviju” būs XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Šodien 29. jūnijā šis pasākums ir sācies, esam saņemoši savas akreditācijas un visus vajadzīgos papīrus sākam strādāt. Šeit neliels ieskats pirmajā dienā. Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā un Rīgas Latviešu biedrības namā notika Dziesmu un deju svētku koru kari, kuros piedalījās labākie Latvijas kori. Jāatzīst gan ka šajos svētkos nepieredzēti lieli ierobežojumi gan presei, gan skatītājiem, visur toni nosaka LTV un Latvijas radio specifiskās vajadzības. Dziesmu laikā bildēt nedrīkst kā arī viss skats aizkrauts ar mikrofonu statīvu mežu. Tas nekas mēs, protams, atrodam savas nišas un vietas, kur šo to var uzbildēt arī bez ierobežojumiem PIEMĒRAM no blakus telpām caur durvīm ar ļoti gariem stikliem. Tātad šodien pabijām Lielajā aulā un Rīgas Latviešu biedrības namā kā arī Doma baznīcā. Par Domu būs sevišķs stāsts, bet tas kaut kad vēlāk. Pagaidām neliels ieskats pirmās dienas skrējienā.

XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētki


ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , , , , , ,

Jāņu pasākums Pedvālē 2013

Publicēts 27 June 2013 Autors admin

Jāņu pasākums Pedvālē”


Savdabīgs Jāņu pasākums Sabiles apkārtnē Pedvālē. Katru gadu Jāņu svinēšanai Pedvālē tiek izvēlēta tēma noteikta koncepcija. 2013. gada Jāņu svinēšanas tēma ir „Akmens. Tautasdziesma” tās māksliniecisko koncepciju veido latviešu un indiešu kultūru savstarpējās sakarības to mijiedarbība. Šeit ieskats no tā ko biedrības “Atceries Latviju” fotogrāfs Rolands Kozulis fiksēja šī pasākuma laikā.
Foto: Rolands Kozulis “Atceries Latviju”
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot
Bildes ieteicams skatīties slīdrādē.

Atsauksmju (2)

Atzīme: , , , , , , , , , ,

Radošais direktors pacenties :)

Publicēts 26 June 2013 Autors admin

Tiko kā aizvadīti Jāņi tūlīt nedēļas nogalē sāksies mūsu projektam plānotais 2013. gada vērienīgākais pasākums “Dziesmu un deju svētki”, XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Tā kā šai pasākumā plānojas ļoti liels materiāla apjoms projekta radošais direktors Rolands pacenties biedrības bilžu marķēšanai uzvaidot speciālu logo atpazīšanas zīmi. Biedrības “Atceries Latviju” logo pa vidu un notikuma nosaukums apkārt. Ceru, ka visiem būs ērti, gan mums atšķirt bildes, gan gribētājiem izmantot.

Atsauksmju (0)

Atzīme: , , , ,

Viņu Dziesmusvētki

Publicēts 18 June 2013 Autors admin

Šogad 2013. gadā Dziesmusvētki solās būt nopietni, feisus caurlaidēm bija jānosūta vismaz 2 mēneši iepriekš. Tad nu šie feisi mūsu arhīvam ar noderēja.

Viņu Dziesmusvētki


Viņu Dziesmusvētki


Foto: Rolands Kozulis / Atceries Latviju
ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot!
ziedot

Atsauksmju (0)

Advertise Here

Lunis Flickr galerijā

Skatīt visas bildes

Advertise Here