Folkloras festivāls “Baltica 1990” Suitu sievas un Līvlist

Posted on 04 September 2013 by admin


Parakājoties savu veco redakcijas krājumu atliekās, atradu daļu materiāla par pirmo folkloras festivālu „Baltica 1990”, kurš norisa Latvijā, Cēsis, Siguldā, Turaidā. Man saglabājusies tā daļa, kura krāsaina bildēta uz VDR ražotās krāsu negatīvās filmas. Krasa protams salīdzinot ar mūsdienām briesmīga taču pie vajadzības visu var nerestaurēt tīri ciešami izlabot. Ar pārāku asumu filma arī neizcēlās tāpat kā ar izšķiršanas spēju. Taču kā krāsains materiāls no atmodas sākuma būs, gana labs. Sevišķi ņemot vērā ka daudzi tur redzamie vēsturiskie personāži sen aizsaulē citu krāsaina materiāla par viņiem visdrīzāk nav. Vairākās bildēs figurē vecais Līvu kapteinis Stalts. Bildes pielikumā.

3 Komentēt šo ierkstu

 1. Rolands Says:

  Nu nez,vismaz šādā izmērā ar to filmu katastrofālu neko nemanu.Mūsdienās ar telefoniem daudz lielāku kaku mēdz uzražot. Te tomēr pilna kadra telpiskums un filmas diapazons.Tikko ar dejotājiem ņēmos,detaļas uz baltajām blūzēm pat moderni digi Marki tā vien grib pazaudēt

 2. Ernests Says:

  Interesanti aplūkot tik sena notikuma foto 🙂 Tikai no bildēm grūti saprast, par kuru Balticu ir runa!
  Latvijā 1. Baltica notika 1988. gadā, pēc tam 1991. gadā.

 3. admin Says:

  Dīvainā kārtā uz karogiem stāv rakstīts Baltica-1990 , man arhīvā arī 1990 , bet skatoties Baltica kalendāru Baltica Latvijā bija 1988 un 1991. gadā.

Leave a Reply

Advertise Here

Lunis Flickr galerijā

Skatīt visas bildes

Advertise Here