Iļģi “Spēlēju Dancoju” Arēna Rīga bildes.

Posted on 18 May 2017 by admin

Pirms neilga laika biedrība “Atceries Latviju” kārtējo reiz atkal Rīgā veica liela mēroga pasākuma ar kultūrvēsturisku vērtību fiksāciju. Kā pēdējos gadus jau ierasts biedrības autors Agris Priedītis veica pasākuma Iļģi “Spēlēju, Dancoju” Arēna Rīga oficiālā fotogrāfa pienākumus, līdz ar to biedrības arhīvā tālāk arī valsts kino foto arhīvā nonāks plaša šī pasākuma attēlu kolekcija.

Biedrība „Atceries Latviju” pamatā veic lejasdaugavas reģiona ārpus Rīgas kultūrvēsturisko notikumu fiksāciju , taču jau kādu laiku šad tad fiksējam arī Rīgas pasākumus. Ne bieži un ne visus , tikai tos kuru vērtība mūsuprāt varētu būt paliekoša , interesanta arī pēc daudziem desmitiem gadu.

Par cik Iļģi “Spēlēju, Dancoju” gana vērienīgs uzvedums, tā bildes raisa gana lielu publikas interesi. Lai sniegtu kādu ieskatu biedrības “Atceries Latviju” arhīva papildinājumā zemāk var apskatīt nelielu izlasi 108 bildes no pasākuma norises. Baudiet.

Paldies biedrības čaklajām Rīgas pasākumu fiksētājam Agrim Priedītim par kārtējo biedrības foto arhīva papildinājumus. No šī pasākuma tas mērāms daudzos simtos teicamu kadru.

PS. Maija nogalē Kultūras namā Lielvārde tiek atvērta biedrības “Atceries Latviju” 2016. gada kolekciju atskaites izstāde, kura pie reizes ir arī biedrības autora Kaibalieša Agra Priedīša pirmā personālizstāde. Tās pirmā atklāšana gada sākumā notika Jumpravā , nu tā nonāks novada centrā Lielvārdē. Pamatā apskatāmas Agra uzņemtie 2016. gada kino sezonas un filmas “Nameja Gredzens” aizkadru skati. Plānots ka izstāde Lielvārdes kultūras namā būs apskatāma visus Jūnija mēnesi.

Foto: Agris Priedītis / Atceries Latviju

ATCERIES visas šīs bildes tapušas labdarības projekta ietvaros, ja tev tās patīk vari atbalstīt ziedojot! ziedot


Leave a Reply

Advertise Here

Lunis Flickr galerijā

Skatīt visas bildes

Advertise Here